Resultater Ørsjødilten 2016

26.09.2016

21 KM HERRER

1 Jørgen Korum KL1-21KM 01:30:30
2 Øystein Austerheim KL1-21KM 01:30:57
3 Even Buer Løvås KL1-21KM 01:33:50
4 Jon Mjølnerød HSK KL1-21KM 01:34:24
5 Svein Tore Edvardsen KL3M-21KM 01:34:34
6 Christer Hult KL1-21KM 01:39:55
7 Arnfred Antonsen TFL KL3M-21KM 01:40:19
8 Ole-Jørgen Forfang-Ekeli KL1M-21KM 01:41:55
9 Glenn Olufsen KL1-21KM 01:43:01
10 Raymond Torp KL1-21KM 01:46:00
11 Atle Simonsen KL3M-21KM 01:47:18
12 Lars Petterson IDD SK KL3M-21KM 01:51:26
13 Bjørn Morten Rist KL3M-21KM 01:52:21
14 Svein Svendsen TTIF KL3M-21KM 01:56:27
15 Torbjørn Larsen KL3M-21KM 01:56:55
16 Ole Frydenlund KL3M-21KM 02:09:18
17 Alf Slydahl KL3M-21KM 02:11:07
18 Ulf Fredriksen KL1-21KM 02:11:47
19 Arne Feste KL1-21KM 02:12:00
20 Halvard Bakke KL3M-21KM 02:15:45
21 Fredrik Svensson KL3M-21KM 02:19:07

21KM DAMER

1 Anne Guttormsen KL3K-21KM 01:37:30
2 Caroline Eilertsen KL2K-21KM 01:45:55
3 Anita Solholt KL3K-21KM 02:07:13
4 Ingjerd Buer Løvås KL3K-21KM 02:12:02
5 Silje Wærstad Hansen KL3K-21KM 02:19:07

8 KM HERRER

1 Christian Finnestad KL3M-8KM 00:36:09
2 Jon Harald Carlsen KL3M-8KM 00:36:24
3 Trond Bakke KL3M-8KM 00:43:30
4 Leif Bokerød IDD SK KL3M-8KM 00:46:02
5 Loyd Hansen KL3M-8KM 00:55:36
6 Terje Johanssen IDD SK KL3M-8KM 01:21:20

8 KM Damer

1 Helene Palmer KL3K-8KM 00:41:06
2 Merethe Hansen KL3K-8KM 00:44:55
3 Marthe Løvås Rist KL3K-8KM 00:46:22
4 Anita Hafsrød KL3K-8KM 00:47:05
5 Malin Østli Langseth KL3K-8KM 00:52:30
6 Solveig Dannevig KL3K-8KM 00:52:33
7 Mariette Granfelt KL3K-8KM 00:52:40
8 Oda Bertzen KL3K-8KM 00:55:59
9 Eva-Marie W. Hansen KL3K-8KM 00:59:29

5 KM

265 Jonathan Breda KL3-5km 00:23:43
264 Henrik Steilbu KL3-5km 00:24:07
263 Martin Brattland Holt KL3-5KM 00:27:07
257 Ludvig Simonsen KL3-5km 00:29:03
266 Annette Carlsen KL3-5KM 00:29:34
256 Adrian Simonsen KL3-5KM 00:41:55
261 Cynthia Ånnerud KL3-5km 00:50:53
262 Shirley Ånnerud KL3-5km 00:50:53

2 KM

Johan Schrøder-Slåen 
Henrik Wennersberg Schrøder 
Ruben Houmsmoen 
Andreas Houmsmoen IDD SK 
Knut Oskar Golden IDD SK 
Bjørn Gunnar Jacobsen 
Bjørn-Thomas Løvås Rist 
Sindre Nilsen Svendberg 
Snorre Nilsen Svendberg

1 KM

Siw-Merethe Simonsen 
Amanda Simonsen 
Julie Aspelund Stjernevall 
Linena Nybakken 
Saga Naomi Holt 
Sigmund Bokerød 
India Amilie Haavaldsen 
Christian Carlsen 
Karl Anders Jacobsen 
Ida Løvås Rist 
Ludvig Breda 
Henrik Carlsen 
Sixten Feste 
Anna Otilie Bruun 
Troy Stokseth 
Selma Bruun 
Julian Osenbrock

500 Meter

Jon Marcus Buer 
Johannes Bergstrøm IDD SK 
Sofie Bjørnstad Martinsen 
Thile Naomi Haavaldsen